» Serwis ekspresów

Serwis ekspresów

altPrzyjemność korzystania z posiadanego ekspresu i delektowania się aromatem oraz smakiem świeżo parzonej kawy sprawia wiele satysfakcji i poprawia humor.

Niespodziewana awaria urządzenia to zmora większości smakoszów kawowych napoi, a uczucie rozczarowania i złości w takiej sytuacji jest reakcją całkowicie naturalną. 

Wiemy jak zaradzić temu zmartwieniu, jesteśmy bowiem specjalistami w dziedzinie serwisowania ciśnieniowych ekspresów do kawy, umiejętności popartej wieloletnim doświadczeniem i licznymi szkoleniami oraz certyfikatami znanych producentów tych urządzeń. 

Serwisujemy ekspresy gwarancyjne i pogwarancyjne Saeco Philips, Saeco Professional (gwarancyjne zakupione u nas) oraz pogwarancyjne Nivona, Delonghi, Melitta. 

Nasi serwisanci oczekują przy profesjonalnie wyposażonych stanowiskach pracy w siedzibie firmy, gdzie służą bezpośrednią, rzetelną i fachową pomocą techniczną, jak również w przypadku bardziej wymagających klientów indywidualnych lub firmowych są w stanie spełnić oczekiwania obsługi w opcji odebrania do naprawy i odwiezienia po wykonanej usłudze urządzenia, wraz z możliwością pozostawienia na ten czas maszyny zastępczej.

Od wielu lat zajmujemy się wyłącznie serwisowaniem i naprawami ciśnieniowych ekspresów do kawy. Wykonujemy zarówno konserwację bieżącą utrzymującą ekspresy w należytym stanie technicznym jak i usuwanie wszelkich poważniejszych awarii nawet najbardziej trudnych i skomplikowanych udzielając gwarancji na wykonane naprawy i wymienione części.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. zapraszamy do korzystania z naszych usług.
alt
Przejdź do strony głównej
  • Nivona Aromatica System
  • seria 700
  • Sage
  • 8
  • 9
01234
0
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl